Komunikat

KOMUNIKAT
Planując IV zawody karpiowe, nie zakładaliśmy takiego scenariusza. Niestety w związku z ograniczeniami nałożonymi przez ograny administracji państwowej,  co do ilości osób biorących udział w zawodach – IV Zawody Karpiowe o Puchar Piastów muszą zostać przeniesione.
Dla przypomnienia według przepisów liczba uczestników tego typu imprez jest ograniczona do 50 osób, dodatkowo przy tym nakładając szereg wymogów sanitarnych. Nasze zawody to prawie 70 uczestników z obsługą, natomiast spotkanie integracyjne wraz z gośćmi i sponsorami to prawie 100osób.

Brak rokowań o poprawie sytuacji oraz brak dokładnych dat oraz wytycznych ze strony prawnej, zmuszają nas do przeniesienia imprezy na nowy termin tj. 16.06 – 20.06.2021

Zmiana formy zawodów do spotkania jest niesatysfakcjonujący posunięciem dla Was jak i nas organizatorów. Taka forma imprezy mocno zaburzyła by założenia imprezy, które towarzyszą jej od samego początku. Wielu uczestników kojarzy organizowane przez nas zawody z prawdziwą staropolską biesiadą, nie możemy z tego zrezygnować – dla Was i wspólnej integracji. Warto podkreślić, że spotkanie nad wodą można odbyć ze znajomymi, a prawdziwe zawody są zawodami, a tradycyjne wręczenie pucharów na podium w obecności publiczności niesie ze sobą wiele lepsze wrażenia i emocje.

Zespoły, które postanowią zostać z nami do przyszłego roku i nie wypiszą się z listy uczestników będą miały zachowaną ta sama wysokość wpisowego oraz wezmą udział w ekstra losowaniu nagród o wartości niespełna 5000zł, które odbędzie się w terminie 17-21.06.2020.

Jesteśmy postawieni w ciężkiej sytuacji i ciąży na nas bardzo duża odpowiedzialność za Was uczestników. Nie możemy pozwolić sobie na organizację zawodów na siłę, a przede wszystkim wbrew przepisom.
Jako organizatorzy już IV z rzędu zawodów nie jest to dla nas łatwe.

Prosimy o przesłanie swojej decyzji co do udziału droga mailowa pucharpiastow@onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.