Lista Zawodników

Zwodnicy biorący udział w III Zawodach Karpiowych o Puchar Piastów ANNO DOMINI 2019

L.p. Zawodnik 1 Zawodnik 2 Team
1. Mateusz Świątek Bartłomiej Świątek OneFamily
2. Waldemar Pioterek Maciej Lesiński Stowarzyszenie Karpiowe Słoń Gniezno
3. Piotr Lechowski Piotr Blaszyński PFG TEAM
4. Zbigniew Dzięgielewski Artur Goderski Stowarzyszenie Karpiowe Słoń Gniezno
5. Sławomir Kapciński Marcin Górny Stowarzyszenie Karpiowe Słoń Gniezno
6. Marcin Arski Jan Arski Stowarzyszenie Karpiowe Słoń Gniezno
7. Adrian Poladowski Marek Kaźmierczak  
8. Łukasz Maćkowiak Krystian Kamiński PWR CARP TEAM
9. Przemysław Różański Damian Domaszewski  
10. Sebastian Śniegowski Szymon Zawiślak  
11. Marcin Bujak Patryk Lipczewski CARP TEAM BEDNARSKI GNIEZNO
12. Krzysztof Kopczyński Bartosz Kopczyński  
13. Krystian Kowalski Piotr Dubisz  
14. Paweł Bartkowiak Karol Chlastawa  
15. Roman Woś Janusz Goetz Klub Karpiowy ADVENTRZER Trzemeszno
16. Marek Wrotyński Marek Kosewski  
17. Michał Florczyk Arkadiusz Grzelak Zuza Baits
18. Dariusz Mioskowski Tomasz Sterna ADRENALINE CARP TEAM
19. Rafał Drabik Waldemar Przybysz  
20. Patryk Kaźmierczak Dawid Długosz  
21. Marcin Kaźmierczak Wojtek Gruszka CARP PROJECT TEAM
22. Jacek Gumny Damian Walkowiak  
23. Michał Piskorz Przemysław Kaczmarek STRONG CARP TEAM
24. Witold Ganda Marcin Rębacz STRONG CARP TEAM
25. Michał Saskowski Mariusz Saskowski  
26. Łukasz Sawicki Radosław Krzemiński  
27. Paweł Patuła Patryk Rzemyszkiewicz  

Zwodnicy biorący udział w II Zawodach Karpiowych o Puchar Piastów ANNO DOMINI 2018

L.p. Zawodnik 1 Zawodnik 2
1. Piotr Błaszkowski Przemysław Jędroszyk
2. Maciej Lesiński Waldemar Pioterek
3. Adrian Poladowski Marek Kaźmierczak
4. Łukasz Orczyk
Piotr Szeszycki
5. Tomasz Walkowiak Sebastian Śniegowski
6. Piotr Blaszyński Ryszard Powałowski
7. Piotr Lechowski
Marcin Arski
8. Łukasz Maćkowiak Mikołaj Mikołajczak
9. Zbigniew Dzięgielewski Sławomir Kapciński
10. Łukasz Sawicki
Radosław Krzemiński
11. Sajmon Śliwiński
Marek Adamczak
12. Michał Saskowski
Mariusz Saskowski
13. Mariusz Józefiak Krzysztof Januszewski
14. Norbert Zieliński Konrad Pytlak
15. Tomasz Rywarczyk Rafał Kamiński

Zwodnicy którzy brali udział w I Zawodach Karpiowych o Puchar Piastów ANNO DOMINI 2017

L.p. Zawodnik 1 Zawodnik 2
1. Marcin Kuźniacki Szymon Jabłoński
2. Marian Halik Marek Adamczak
3. Jacek Jędroszyk Sebastian Jankowski
4. Piotr Zemło Waldemar Pioterek
5. Marcin Arski Piotr Blaszyński
6. Maciej Lesiński Zbigniew Dzięgielewski
7. Michał Fleta Marek Kolski
8. Dawid Chmielewski Patryk Michalak
9. Krystian Flasiński Zbigniew Pawłowski
10. Maikel Peelen Sławomir Mueller
11. Sławek Stepniewski Jakub Piotrowski
12. Dariusz Skowronek Paweł Matysiak
13. Michał Saskowski Mariusz Saskowski
14. Adrian Poladowski Marek Kaźmierczak
15. Łukasz Orczyk Piotr Szeszycki
16. Leszek Sieradzki Bożena Sieradzka
17. Wojciech Kościański Roman Woś
18. Krzysztof Kretkowski Jakub Krysiński
19. Mariusz Marciniak Tomasz Machoński
20. Krystian Kamiński Łukasz Maćkowiak
21. Piotr Błaszkowski Przemysław Porolniczak
22. Sławomir Kapciński Piotr Lechowski
23. Maciej Kaczmarek Eugeniusz Kaczmarek
24. Mariusz Majchrowicz Piotr Wyrzykowski
25. Mariusz Świercz Grzegorz Sielwanowski