Lista Zawodników

Zwodnicy biorący udział w V Zawodach Karpiowych o Puchar Piastów ANNO DOMINI 2022

  1. L.p. Zawodnik 1 Zawodnik 2 Team
    1. Paweł Przybylski Patrycja Wabińska P&P Carp Team
    2. Tomasz Adamski Damian Pasternicki Carp Team Bednarski Gniezno
    3. Przemysław Różański Krystian Małecki Gnieźnieński Fyrtel Karpiorzy
    4. Błażej Matuszczak Dawid Meler Dachkomplex
    5. Dariusz Ratajczak Rafał Dąbrowski Meus Team Poland
    6. Krzysztof Kopczyński Marcin Wróblewski  
    7. Michał Wyrwa Rafał Waszkowiak Carp Hunter Team
    8. Krzysztof Wieczorek Marcin Wieczorek Junix Karp Team
    9. Marcin Kozłowski Daniel Skwarek-Konieczka Gruby Kabaś Team
    10. Marcin Piechowiak Radosław Kunsztowicz Renomex
    11. Gracjan Kornowicz Mikołaj Droździnski Łowisko Tarnowski Sad
    12. Marek Kaźmierczak Adrian Poladowski Extreme Carp Team
    13. Radosław Konieczny Jacek Konieczny  
    14. Grzegorz Grembecki Wojtek Gruszka Carp Project Team
    15. Bartosz Jarząbek Natalia Grajcar CarpMed
    16. Michał Czaplicki Tomasz Czaplicki  
    17. Andrzej Grzywacz Jarosław Leśniak  
    18. Łukasz Jackowiak Michał Borucki Carp Team Bednarski Gniezno
    19. Rafał Hejzner Michał Trzasko  
    20. Sławomir Mueller Maikel Peelen S.M.K. Łowisko Stroszki
    21. Mirosław Morawiec Małgorzata Morawiec Morawiec Team
    22. Mateusz Świątek Bartek Świątek OneFamily Carp Team
    23. Jacek Ulatowski Sławomir Michalowski  
    24. Damian Mocek Karol Nowak  
    25. Łukasz Saraczewski Michał Przybyła Team Starbaits Polska
    26. Jarosław Buczek Damian Gronkowski DJ CARP
    27. Dawid Marwitz Filip Majchrzak  
    28. Tomasz Kaźmierczak Przemysław Mikołajczak  
    29. Przemysław Jan Duda Marcin Głowacki  
           
  2. Zwodnicy biorący udział w IV Zawodach Karpiowych o Puchar Piastów ANNO DOMINI 2021
    IV edycja została przełożona z 2020 na 2021 w związku z panującymi zobostrzeniami dot. imprez i zgromadzeń

L.p. Zawodnik 1 Zawodnik 2 Team
1. Janusz Goetz Wojciech Kościański Klub Karpiowy ADVENTRZER Trzemeszno
2. Marek Kazimierczak Adrian Poladowski Extreme Carp Team
3. Michał Florczyk Arkadiusz Grzelak  
4. Marcin Kaźmierczak Wojtek Gruszka CARP PROJECT TEAM
5. Marcin Arski Sławomir Kapciński Stowarzyszenie Karpiowe Słoń Gniezno
6. Waldemar Pioterek Maciej Lesiński Stowarzyszenie Karpiowe Słoń Gniezno
7. Krzysztof Kopczyński Bartosz Kopczyński  
8. Patryk Kaźmierczak Dawid Długosz  
9. Radosław Konieczny Jacek Konieczny  
10. Dariusz Ratajczak Rafał Dąbrowski Meus Team Poland
11. Paweł Patuła Patryk Rzemyszkiewicz P&P carp team
12. Bartosz Jarząbek Aleksandra Malczewska  
13. Piotr Dubisz Tomasz Adamski Bednarski Team Gniezno
14. Przemysław Różański Krystian Małecki  
15. Sławomir Mueller Maikel Peelen S.M.K. Łowisko Stroszki  Team
16. Daniel Jaszczyszyn Jakub Jaszczyszyn Domowa Kuchnia Karpiowa Team
17. Jakub Wieczorek Roman Wojciechowski Domowa Kuchnia Karpiowa Team
18. Daniel Skwarek-Konieczka Marcin Kozłowski Szwagier Team
19. Jacek Ulatowski Damian Mocek  
20. Marcin Wróblewski Marcin Handke  
21. Mateusz Świątek Kacper Jachimowski OneFamily Carp Team
22. Łukasz Kucinski Wojciech Stocki  
23. Jarosław Buczek Damian Gronkowski DJ KARP
24. Małgorzata Morawiec Mirosław Morawiec Morawiec team Kostrzyn
25. Tomasz Oryniak Amadeusz Witkowski King of fishing Mazowsze
26. Rafał Żeruń Mariusz Hołownia BIGKARP.PL
27.      
28.      
29.      

Zwodnicy biorący udział w III Zawodach Karpiowych o Puchar Piastów ANNO DOMINI 2019

L.p. Zawodnik 1 Zawodnik 2 Team
1. Mateusz Świątek Bartłomiej Świątek Genesis Team Poland
2. Waldemar Pioterek Maciej Lesiński Stowarzyszenie Karpiowe Słoń Gniezno
3. Piotr Lechowski Piotr Blaszyński PFG TEAM
4. Zbigniew Dzięgelewski Artur Goderski Stowarzyszenie Karpiowe Słoń Gniezno
5. Sławomir Kapciński Marcin Górny Stowarzyszenie Karpiowe Słoń Gniezno
6. Marcin Arski Jan Arski Stowarzyszenie Karpiowe Słoń Gniezno
7. Adrian Poladowski Marek Kaźmierczak  
8. Łukasz Maćkowiak Krystian Kamiński PWR CARP TEAM
9. Przemysław Różański Tomasz Adamski  
10. Sebastian Śniegowski Szymon Zawiślak  
11. Marcin Bujak Patryk Lipczewski CARP TEAM BEDNARSKI GNIEZNO
12. Krzysztof Kopczyński Bartosz Kopczyński  
13. Krystian Kowalski Piotr Dubisz  
14. Paweł Bartkowiak Karol Chlastawa  
15. Roman Woś Janusz Goetz Klub Karpiowy ADVENTRZER Trzemeszno
16. Marek Wrotyński Marek Kosewski  
17. Michał Florczyk Arkadiusz Grzelak Zuza Baits
18. Dariusz Mioskowski Tomasz Sterna ADRENALINE CARP TEAM
19. Rafał Drabik Waldemar Przybysz  
20. Patryk Kaźmierczak Dawid Długosz  
21. Marcin Kaźmierczak Wojtek Gruszka CARP PROJECT TEAM
22. Jacek Gumny Damian Walkowiak  
23. Michał Piskorz Przemysław Kaczmarek STRONG CARP TEAM
24. Witold Ganda Marcin Rębacz STRONG CARP TEAM
25. Michał Saskowski Mariusz Saskowski  
26. Piotr Nawrocki Radosław Krzemiński  
27. Paweł Patuła Patryk Rzemyszkiewicz  

Zwodnicy biorący udział w II Zawodach Karpiowych o Puchar Piastów ANNO DOMINI 2018

L.p. Zawodnik 1 Zawodnik 2
1. Piotr Błaszkowski Przemysław Jędroszyk
2. Maciej Lesiński Waldemar Pioterek
3. Adrian Poladowski Marek Kaźmierczak
4. Łukasz Orczyk
Piotr Szeszycki
5. Tomasz Walkowiak Sebastian Śniegowski
6. Piotr Blaszyński Ryszard Powałowski
7. Piotr Lechowski
Marcin Arski
8. Łukasz Maćkowiak Mikołaj Mikołajczak
9. Zbigniew Dzięgielewski Sławomir Kapciński
10. Łukasz Sawicki
Radosław Krzemiński
11. Sajmon Śliwiński
Marek Adamczak
12. Michał Saskowski
Mariusz Saskowski
13. Mariusz Józefiak Krzysztof Januszewski
14. Norbert Zieliński Konrad Pytlak
15. Tomasz Rywarczyk Rafał Kamiński

Zwodnicy którzy brali udział w I Zawodach Karpiowych o Puchar Piastów ANNO DOMINI 2017

L.p. Zawodnik 1 Zawodnik 2
1. Marcin Kuźniacki Szymon Jabłoński
2. Marian Halik Marek Adamczak
3. Jacek Jędroszyk Sebastian Jankowski
4. Piotr Zemło Waldemar Pioterek
5. Marcin Arski Piotr Blaszyński
6. Maciej Lesiński Zbigniew Dzięgielewski
7. Michał Fleta Marek Kolski
8. Dawid Chmielewski Patryk Michalak
9. Krystian Flasiński Zbigniew Pawłowski
10. Maikel Peelen Sławomir Mueller
11. Sławek Stepniewski Jakub Piotrowski
12. Dariusz Skowronek Paweł Matysiak
13. Michał Saskowski Mariusz Saskowski
14. Adrian Poladowski Marek Kaźmierczak
15. Łukasz Orczyk Piotr Szeszycki
16. Leszek Sieradzki Bożena Sieradzka
17. Wojciech Kościański Roman Woś
18. Krzysztof Kretkowski Jakub Krysiński
19. Mariusz Marciniak Tomasz Machoński
20. Krystian Kamiński Łukasz Maćkowiak
21. Piotr Błaszkowski Przemysław Porolniczak
22. Sławomir Kapciński Piotr Lechowski
23. Maciej Kaczmarek Eugeniusz Kaczmarek
24. Mariusz Majchrowicz Piotr Wyrzykowski
25. Mariusz Świercz Grzegorz Sielwanowski